EL: Döntetlent játszott a Fradi a hollandiai odavágón - videó

Már a 3. percben vezetést szerzett a Ferencváros: Böde húzott el a bal szélen, majd a középen üresen érkező Gera elé tálalt, aki egy átvétel után kilőtte a jobb alsó sarkot (0-1). A Fradi az első félidőben kézben tartotta a mérkőzést, Gera és Lamah révén akár a második gólját is megszerezhette volna.

A zöld-fehérek már-már az öltözőben érezhették magukat, amelyre rá is fizettek, a félidő hosszabbításában ugyanis egy hazai szöglet után Vrieds fejelt Dibusz kapujába (1-1).

A szünet után meglepő módon a hollandok kezdtek aktívabban, majd a félidő nagy része a mezőnyjátékról szólt. A hajrára viszont felpörögtek az eseménye: előbb Ugrai veszélyeztetett egy lövéssel, majd Busai rontotta el a meccslabdát, de Dibusznak is résen kellett lennie egy távoli löketnél.

A vége 1-1 lett, így a jövő heti visszavágó dönt majd a továbbjutás kérdéséről. (Fotó: Europress)