Nagyerdei Stadion, 6241 néző. Vezette: Szabó Zs. (Ring, Viszokai)
DVSC: Radosevic - Jovanovic, Máté, Mészáros, Korhut - Varga J., Zsidai (Ferenczi 72.), Bódi, Szécsi (Sidibe 62.) - Balogh N. (Bereczki 83.), Castillion
FTC: Dibusz - Dilaver, Leandro, Nalepa, Ramírez - Nagy Á., Busai (Csukics 68.) - Sestak (Varga R. 83.), Hajnal, Lamah – Böde (Radó 68.)
Gólszerző: Böde (0–1), a 12., Sestak (0–2) a 66., Radó (0–3) a 70. percben

Szusza Ferenc Stadion, 3500 néző
Újpest FC: Balajcza – Vadász, Litauszki, Kálnoki Kis, Mohl – Nagy G. (Cseke, 85.), Sankovic, Balogh, – Hazard (Diagne 60.), Sallói, Tóth P. (Bardhi, 60)
Haladás: Király – Angyal, T. Wils, Jagodics, Bosnjak – S. Wils, Iszlai, Németh M., – Gosztonyi (Popin, 85.), Halmosi (Nagy P., 72.) – Martinez (Ugrai, 27.)

Paksi FC - Diósgyőri VTK 1-1 (0-0)

Paks, Fehérvári út, 800 néző. Játékvezető: Pintér Csaba (Berettyán Péter, Horváth Róbert; Berke Balázs, Takács János).
Paksi FC: Molnár P. - Kulcsár, Gévay, Asztalos, Szabó J. - Papp K. - Hahn, Szakály D. (Kecskés T. 82.), Bertus (Kesztyűs 79.), Bartha - Balázs (Frőlich 79.)
DVTK: Radoš - Eperjesi, Lipták, Tamás, Nemes - Egerszegi - Bacsa, Nikházi, Koman (Halmai 19.), Barczi (Boros 92.) - Novothny (Takács T. 65.)
Gólszerző: Hahn (1-0) a 47., Nikházi (1-1, 11-esből) az 51. percben

Puskás Akadémia–Vasas 1–0 (0–0)

Pancho Aréna, 800 néző. Vezette: Bognár I. (Lémon, Gregoriu)
Puskás Akadémia FC: Pogacsics - Fiola, Fodor, Kelic, Dinjar, Grgic, Márkvárt (Polonkai 67.) - Pauljevic, Sallai (Pintér 89.), Pekár - Lencse (Tischler 76.)
Vasas: Nagy G. - Grúz, Pajovic, Debreceni, Hangya - Vida, Adamovic (Vukasovics 66.), Berecz (Czvitkovics 73.) - Lázok, Ubiparip (Novák 78.), Remili
Gólszerző: Pekár (1–0) a 83. percben

Robert Jarni (PAFC): "Egy jó csapat ellen 90 percig koncentráltunk, legutóbb ez nem sikerült. Most kevesebb helyzetünk volt, mint a Békéscsaba ellen, de sokkal összeszedettebbek voltunk, az utolsó percig. Sok akció volt mindkét oldalon, érzésem szerint nekünk volt sokkal több lehetőségünk kontrából. Nagyon jó munkát végeztek a játékosok."

Simon Antal (Vasas): "Kontrára játszott az ellenfél, mi többet tettünk a győzelemért. Az első félidőben Remili többször zavart okozott a Puskás Akadémia védelmének jobb oldalán, Vidának is volt egy helyzete, ezekből kellett volna megszereznünk a vezetést. A végén aztán egy szerencsés góllal nyert az ellenfél. Nem kell szégyenkeznünk a mai teljesítményünk miatt, jól játszottunk, sajnos pontot nem szereztünk." (vasasfc.hu)

Békéscsaba–Bp. Honvéd 1–4 (0–1)

Békéscsaba, 1658 néző. Vezette: Solymosi (Tóth II., Becséri)
Békéscsaba: Mursits - Bénei, Koszó, Balogh Zs., Fábio (Birtalan, 79.)- Korudzsiev, Piermayr, Criado, Laczkó, Szilágyi (Kertész, 73.) - Punosevac
Honvéd FC: Kemenes - Botka (Ignjatovic, 82.), Lovric, Bobál, Baráth - Gazdag, Kamber, Nagy - Prosser, Youla(Ihrig-Farkas, 76.), Holender(Délczeg, 66.)
Gólszerzők: Kamber (0–1) a 31.,, Criado (1–1) az 54., Youla (1–2) az 58.,, Koszó (öngól, 1–3) a 83., Kamber (1–4) a 91. percben