A Stadler Alapítvány megvette az akasztói stadiont, így az ismét Stadler József tulajdonába került, vagyis a vállalkozó akár újra dédelgetheti a futballról szőtt álmait.

FTC: eltűnt 26 pont, de az edző marad

Tovább

EL: Közel állt az MTK, hogy meglepje a Vojvodinát

2015.07.02.
Gól nélküli döntetlennel ért véget az MTK Európa Liga-selejtező mérkőzése. A találkozón a magyar csapatnak voltak nagyobb ziccerei, és akár emberelőnyben is játszhatott volna, de nem sikerült élni a lehetőségekkel. A hajrában a szerb gárda játszott jobban, végül azonban maradt a 0-0, így a jövő heti visszavágó dönt majd a továbbjutásról – írja a csakfoci.hu.
Címkék: MTK, Európa liga

EL: Döntetlent játszott a Fradi a hollandiai odavágón - videó

2015.07.02.
A Ferencváros az Európa Liga selejtezőjének első körében 1-1-es döntetlent ért el a Go Ahead Eagles otthonában. A Fradi már a 3. percben vezetést szerzett Gera révén, a holland együttes azonban az első félidő hajrájában egy fejessel egyenlített. A szünet után egyik csapat sem talált a kapuba, így 1-1-el várhatják a jövő heti visszavágót – írja a csakfoci.hu

Szép lett a vége

2015.07.02.
A DVSC-TEVA 3-0-s győzelmet aratott a Szutjeszka felett, így jelentős előnyt szerzett.

Videoton: a Juventus csatára Fehérváron folytathatja

2015.07.02.
Olasz sajtóértesülés szerint Alhassane Soumah, a Juventus labdarúgócsapatának 19 éves guineai csatára a Videotonban folytathatja a pályafutását – írja az nso.hu