A Lech Poznant kapta a Videoton

2015.08.07.
Az utolsó állvamaradt magyar kupacsapat a lengyel Lech Poznan ellen lép pályára az EL utolsó selejtezőjében.

A Fradi egy félidő alatt lerendezte a továbbjutást

2015.07.10.
Kimondottan jó első félidő után a Ferencváros gond nélkül lépett tovább az Európa-liga selejtezőjének második fordulójába – írja a fourfourtwo.hu

A Loki kiszenvedte a továbbjutást

2015.07.10.
Kikapott, de az első meccsen szerzett háromgólos előnyének köszönhetően továbbjutott a Debrecen az Európa Ligában. A magyar csapat egy visszafogott első félidő után a második félidő elején került hátrányba, a Szutjeszka a hajrában tovább növelte előnyét, de végül a Loki ment tovább – csakfoci.hu

Gyenge játékkal esett ki az MTK Újvidéken

2015.07.10.
Az MTK Újvidéken lépett pályára a Vojvodina ellen, hogy az első meccs 0–0-s döntetlenje után kiharcolja a továbbjutást. Hiába szerezte meg a vezetést nagyon hamar Strestík, a kék-fehérek nem tudták megtartani az előnyüket, és sima vereséget szenvedtek. Az Európa-liga az MTK nélkül folytatódik tovább. (nso.hu)